Ons team

Zaakvoerders

Herman Berghmans
Herman Berghmans
KBC-Verzekeringsagent
contact_phone 014/58.35.63
herman.berghmans@verz.kbc.be
KBC-verzekeringsagent sinds 1 juli 1983  
Ineke Willems
Ineke Willems
KBC Verzekeringsagent
contact_phone 014/34.63.39
ineke.willems@verz.kbc.be
 
Marc Willems
Marc Willems
KBC Verzekeringsagent
contact_phone 014/34.63.33
marc.willems@verz.kbc.be
KBC-verzekeringsagent sinds 1 juli 1981  
Pieter De Bruyne
Pieter De Bruyne
KBC Verzekeringsagent
contact_phone 014/34.63.38
pieter.debruyne2@verz.kbc.be
 

Medewerkers

Els Berghmans
Els Berghmans
Adviseur verzekeringen
contact_phone 014/34.63.33
els.berghmans@verz.kbc.be
 
Ilse Slegers
Ilse Slegers
Schadebeheer
contact_phone 014/34.63.38
slegers.ilse@verz.kbc.be
Bereikbaar op alle werkdagen behalve op woensdag- en vrijdagnamiddag.  
Jens Heyns
Jens Heyns
Adviseur verzekeringen
contact_phone 014/34.63.33
jens.heyns@verz.kbc.be
 
Lien Coenen
Lien Coenen
Administratieve ondersteuning
contact_phone 014/34.63.33
lien.coenen@verz.kbc.be
 
Liesbeth Verwimp
Liesbeth Verwimp
Adviseur verzekeringen
contact_phone 014/34.63.33
liesbeth.verwimp@verz.kbc.be
 
Michelle Peeters
Michelle Peeters
Relatiebeheerder verzekeringen
contact_phone 014/34.63.33
michelle.peeters@verz.kbc.be
Bereikbaar alle werkdagen behalve op maandag en dinsdag.